Dla kobiet

Czyńcie wszystko z Miłości. — Wówczas nie ma małych rzeczy: wszystko jest wielkie. Uczynki Miłości są zawsze wielkie, nawet jeśli są to rzeczy z pozoru drobne

św. Josemaria Escriva de Balaguer

.

.

Dni skupienia
dla pań

Dni skupienia odbywają się raz w miesiącu i cieszą się dużą frekwencją. Nic dziwnego, w końcu tak mało czasu mamy, by przystanąć na chwilę i zastanowić się dokąd idziemy, co jest celem naszego życia i  czy można od siebie więcej wymagać.

W programie dnia skupienia jest Msza Święta, czytanie duchowe, dwa rozważania prowadzone przez księdza, rachunek sumienia (co miesiąc inny, ze szczegółowymi i konkretnymi pytaniami) oraz czas na spowiedź dla chętnych.

Świętość
w korporacji

To comiesięczne spotkania dla kobiet pracujących świecie wielkich firm i instytucji finansowych. Wychodzimy z założenia, że warto stawiać sobie pytania o sens pracy, rozwoju zawodowego, umiejętność godzenia życia zawodowego z rodzinnym.

Podczas spotkań mamy czas na pogłębienie tematów związanych z doktryną katolicką oraz na przedyskutowanie bieżących problemów światopoglądowych i moralnych, o których głośno jest w prasie i mediach.


Spotkania poza Krakowem

Terminy i dane kontaktowe dotyczące pogadanek i dni skupienia w Katowicach, Rzeszowie i Bielsko Białej.

  • Działalność duszpasterska powierzona jest Opus Dei, Prałaturze Personalnej Kościoła Katolickiego. https://opusdei.org/pl-pl/

O nas

Małopolskie Stowarzyszenie SKAŁA jest organizacją pożytku publicznego powołaną do życia w styczniu 2003 roku.

Więcej o nas

Kontakt

  • skala.krakow@gmail.com
  • 512-663-722

Gdzie jesteśmy

ul. Nawojki 9
30-072 Kraków
Polska

Mapa dojazdu

%d bloggers like this: