Sekcje Akademickie

Sekcja Kulturalna

Na naszych wieczornych spotkaniach gościliśmy już osoby tj.: prof. Andrzej Zoll, prof. Andrzej Szczeklik, dr Wanda Półtawska,  prof. Józef Wolski, prof. Danuta Quirini Popławska, Jarosław Sellin i wielu innych. To od Ciebie może zależeć z kim spotkamy się następnym razem. Nasze spotkania nie celują w nazwiska z pierwszych stron gazet. Chętnie zaprosimy każdego, kto ma się czym podzelić i zainspirować innych do budowania zaangażowanego społeczeństwa. Jeżeli jesteś ciekawa, jakie atrakcje kulturalne oferuje miasto, to również jest miejsce dla Ciebie. Chętnie zaplanujemy razem wyjście do muzeum czy na koncert.

Sekcja Urodzinowa

Jeżeli lubisz dobrze się bawić i organizować czas innym, zgłoś się do tej sekcji. Do Twoich zadań będzie należało współorganizowanie urodzin studentek. Może to być karaoke, piknik albo film czy Just Dance. Nic się nie bój, nie będziesz sama – organizowanie mini-imprez w kilka osób, to naprawdę świetna zabawa i sposób na przetestowanie siebie w roli lidera.

Sekcja Sportowa

Jeżeli jesteś fanem sportu i lubisz się czasem poruszać, zapraszamy do sekcji sportowej. Razem z innymi sportsmenkami możesz organizować wyjścia na koszykówkę, siatkówkę (korty w parku Jordana) lub po prostu pobiegać czy pojeździć na rowerze. Liczymy, że rozruszasz cały akademik skupiony na nauce.

Sekcja Wolontariatu

Jak  myślisz, czy więcej szczęścia jest w dawaniu, czy w braniu? Wraz z koleżankami z sekcji Wolontariatu, masz szansę się o tym przekonać osobiście. Możesz odwiedzać osoby starsze lub chore, które czekają na naszą pomoc. Takie spotkania zwykle skutkują otwarciem się na świat drugiej osoby i wyrobieniem w sobie wrażliwości na problemy innych.

%d bloggers like this: