Studentki i licealistki

Dlaczego warto uczyć się w Skale

W naszej bogato wyposażonej czytelni znajdziesz zawsze atmosferę do intensywnej nauki oraz spotkasz osoby, które tak jak ty szukają ciszy i skupienia. W czytelni można korzystać z internetu i drukarki.

Raz na jakiś czas, zwłaszcza w okresie egzaminacyjnym, organizujemy dni intensywnej nauki, w czasie których studentki nawzajem mobilizują się do skutecznej pracy. Plan dnia nauki obejmuje kilka godzin intensywnej pracy indywidualnej, która jest przeplatana przerwami na posiłki i wspólny odpoczynek.

Busola Young

Projekt tutoringowy skierowany do uczennic szkół średnich, które czeka podjęcie decyzji o wyborze kierunku studiów i dalszej ścieżki rozwoju zawodowego.

<< więcej >>

Kongres UNIV

UNIV to nie tylko akademickie spotkanie młodych połączone z wykładami na proponowany w danym roku temat, ale również okazja do spędzenia Wielkiego Tygodnia w Rzymie i uczestniczenia w liturgii prowadzonej przez papieża. 

Tydzień w Rzymie to szansa na poznanie Wiecznego Miasta i jego zabytków oraz na nawiązanie znajomości ze studentkami z całego świata.

<< więcej >>

Skontaktuj sie z nami jeżeli chcesz wziąć udział w kongresie.

Spotkania

Rozmowy o człowieku to cotygodniowe seminaria antropologiczne – pomagające lepiej zrozumieć siebie innych.

Bioetyka – co wiemy, a co nam się tylko wydaje. Zajęcia i wykłady z lekarzami różnych specjalizacji tłumaczące podejście do etycznego traktowania tematów medycznych w odniesieniu do godności człowieka.

Rozwój osobisty a kompetencje – pogadanki i rozmowy osobiste wspomagające pracę nad pożądanymi kompetencjami.

Personal Project – spotkania w kameralnych i większych grupach prowadzone metodą case study. Po to by przemyśleć najważniejsze życiowe tematy jeszcze przed podjęciem decyzji << więcej >>

Skontaktuj się – lub znajdź nas na FB – by potwierdzić termin spotkania.


Gdyby czas był jedynie złotem… mógłbyś go może tracić. — Ale czas jest życiem, a ty nie wiesz, ile ci go zostało.

Josemaría Escrivá de Balaguer

O nas

Małopolskie Stowarzyszenie SKAŁA jest organizacją pożytku publicznego powołaną do życia w styczniu 2003 roku.

Więcej o nas

Kontakt

  • skala.krakow@gmail.com
  • 512-665-722

Gdzie jesteśmy

ul. Nawojki 9
30-072 Kraków
Polska

Mapa dojazdu

%d bloggers like this: