Akademik

 

Akademik Skała to wyjątkowe miejsce dla studentek krakowskich uczelni. Akademik oferuje nie tylko zakwaterowanie w domowych warunkach, ale również pozwala na rozszerzenie horyzontów dzięki spotkaniom z ciekawymi osobami, a także rozmawitym warsztatom i seminariom. Oferujemy także możliwość zaangażowania się w wolontariat organizowany przez Małopolskie Stowarzyszenie Skała. Staramy się, aby w naszym akademiku panowała rodzinna, życzliwa atmosfera i wzajemne zaufanie. Pomagają nam w tym ustalone zasady pobytu w akademiku, kameralne grono studentek, wspólne spotkania i posiłki, domowe wyposażenie akademika oraz dbałość o zachowanie porządku.

Warunki mieszkania w akademiku

Akademik oferuje studentkom jednoosobowe pokoje z łazienką, pełne wyżywienie oraz usługi prania i sprzątania. Zapewniamy pościel i ręczniki. W akademiku znajduje się również biblioteka i czytelnia z dostępem do internetu. Raz w tygodniu można oddać do prania bieliznę i ubrania. W trosce o bezpieczeństwo dom zamykany jest codziennie o 22:00, a w piątki i soboty o 23:00. Jeżeli ktoś chciałby wrócić później, ustala to indywidualnie z dyrekcją Akademika.

Czesne za akademik zawiera koszt wszsytkich posiłków.

Harmonogram posiłków:

  • śniadanie od 6:30 do 9:00
  • obiad o 14:30
  • kolacja o 20:00

Na posiłki należy wpisać się najpóźniej poprzedniego dnia wieczorem na specjalnie przygotowaną w tym celu listę. Zamiast obiadu można zamówić zestaw kanapkowy.

Kto może mieszkać w akademiku

Do akademika przyjmowane są studentki studiów dziennych, które pozytywnie przeszły rozmowę kwalifikacyjną oraz doceniają program kulturalny i edukacyjny prowadzony przez Stowarzyszenie. Każda studentka zgłaszająca się do akademika proszona jest o przesłanie wypełnionego kwestionariusza osobowego na adres: skala.krakow(at)gmail.com.

Pobierz kwestionariusz osobowy

Save

Save

Advertisements